НОВИНИ

"Шовковий шлях" України: потяг в обхід Росії так і не вийшов на маршрут з Китаю

Вантажний потяг за маршрутом Іллічівськ- Китай, який був запущений Україною в рамках проекту "Новий шовковий шлях", так і не вийшов на зворотній маршрут з КНР. Причина - відсутність клієнтів.

Карта світу, що ілюструє багатство та бідність кожної країни (+Інфографіка)

Журнал Global Finance випустив статтю, в якій порівняно країни за рівнем доходу в 2015 році, що грунтується на даних міжнародного банку. Внутрішній національний продукт розділений на кількість населення. В результаті опубліковано інтерактивну карту, яка наочно демонструє котрі країни є багатими, а котрі в економічному плані пасуть задніх.

Українці - бідні, але розумні

Індекс економіки знань в Україні становить 99,8%. Про це повідомила директор департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономіки Олена Мініч в телевізійному ефірі Hromadske.tv.

В Україні суттєво збільшилось виробництво горілки

Виробництво горілки з вмістом спирту менше 45,4% в Україні (без урахування території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) у лютому 2016 р. до відповідного місяця 2015 р. збільшилося в 2,18 рази, склавши 2 млн 800 тис. дал. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат) в звіті щодо промислового виробництва в Україні.

Іноземні інвестори назвали головні причини, чому не вкладають гроші в Україну

У неофіційних бесідах американські інвестори виділяють чотири головні перешкоди для вкладення грошей в Україну. Про це повідомив інвестиційний радник компанії Deloitte в Україні Грегорі Фішман, пише UBR.ua.

Цитата тижня (Стів Джобс)

Не дозволяйте галасу чужих думок перервати ваш внутрішній голос. І найважливіше — майте сміливість слідувати за своїм серцем та інтуїцією. Вони якимось чином вже знають те, ким ви хочете стати насправді. Все інше — вторинне.

Стів Джобс
З промови перед випускниками Стенфордського університету (12 червня 2015 року)