НОВИНИ

Реформи в органах фіскальної служби тривають

На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) розміщено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням реформи» (щодо податкової міліції), а також пояснювальна записка та аналіз впливу цього регуляторного акту.

КМЕФ-2015: яка економічна стратегія потрібна Україні?

Що потрібно робити в економічній сфері, щоб стати на шлях нової модернізації?   Як зробити прискорення економічного розвитку національною ідеєю? Як за рахунок мережі «точок зростання» створити в Україні привабливий бізнес-клімат? Як досягти спільної розробки владою та бізнесом стратегій розвитку?

Компанія «Ядзакі Україна» сприяла відкриттю нової спеціальності

Так, днями в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти відбулося урочисте відкриття нового класу, де 30 студентів здобуватимуть професію слюсар-електромонтажника, в’язальника схемних джутів, кабелів, шнурів.

Топ-менеджерів Закарпаття нагородили відзнаками Федерації роботодавців України

За досягнення у створенні та збереженні робочих місць Володимир Панов голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття», та Ігор Царенко, генеральний директор ПрАТ «Єврокар» нагороджені відзнаками від імені Федерації роботодавців України.

«Сподіваємося, що відтепер почнеться етап нового економічного розвитку Закарпаття , — Володимир Панов

Про це заявив Володимир Панов, Голова Обласного об'єднання Організації роботодавців "Закарпаття", під час офіційної церемонії запуску виробництва SKODA Superb нового покоління на заводі «Єврокар». Новий автомобіль було презентовано з перспективою «перезавантаження» економіки області.