НОВИНИ

В Кабінеті міністрів відзвітували про нові податки в Україні

В Україні скоротилася кількість податків і зборів, а також спростилося їх адміністрування. Про це йдеться у звіті уряду про виконану роботу за 2015 рік, опублікованому на офіційному сайті КМУ вчора 1-го лютого.

Основні ризики для української економіки у 2016 році озвучили на засіданні Ради фінансової стабільності

Зовнішнє середовище стало значно менш сприятливим для економіки та фінансової системи України протягом останніх місяців. Це пов’язано як і з тривалим та стрімким зниженням цін на ключові українські експортні товари, так і з новими обмеженнями в торгівлі з Російською Федерацією та на транзит через її територію до третіх країн.

За один місяць Україна використала річну квоту на поставку м'яса птиці до ЄС

Станом на 1 лютого 2016 українські компанії вже використала всю квоту на поставку м'яса птиці в країни Європейського Союзу, що передбачена на 2016 рік. Про це йдеться я в звіті про виконання програми Кабінету міністрів, передає Zaxid.net.

За підсумками 2015 року ВВП України впав на 10,4% - МЕРТ

Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку та торгівлі України у 2015 році рівень ВВП знизився на 10,4%. Про це йдеться в поданому до Верховної Ради звіті про перебіг та результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів у 2015 році, передають Українські новини

Мінфін затвердив нові правила адміністрування ПДВ

У сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» надруковано наказ Міністерства фінансів України №21 від 28 січня 2016 року «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».

Звернення бізнес-спільноти Закарпаття до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради (текст)

Головним результатом першого закарпатського Форуму ініціатив, який відбувся 21 січня, стало подання   звернення до керівництва держави щодо підтримки процесу економічних перетворень у Закарпатській області та внесення змін до законодавства.

Рівіс: "Неправильно дорікати владі за відсутність на Закарпатті нових інвесторів"

Про залучення інвестицій, бізнес-проекти, створення нових робочих місць, розвиток туризму, відновлення історичних замків та першочергові цілі у 2016 році,   - йшлося під час інтерв’ю з головою облради Михайлом Рівісом у програмі «Про головне» на ОДТРК «Тиса-1».