НОВИНИ

Світовий банк назвав успішні та провальні реформи в Україні

Світовий банк вважає найбільш успішними реформи в Україні у фінансовому й енергетичному секторах. Про це в інтерв'ю газеті "День" повідомив директор Світового банку в Україні Чімяо Фан, передають Українські Новини.

Закарпатський «Єврокар» розпочинає виробництво нової Škoda SuperB B8 у версії 4х4

У п’ятницю, 4 березня на заводі «Єврокар» в селі Соломоново Ужгородського району буде офіційно запущено виробництво нової ŠKODA SUPERB B8 у версії 4х4, а також SKODA Octavia з сучасним дизельним двигуном.

Мінінфраструктури наочно продемонструвало хто конкретно відповідає за стан українських доріг (інфографіка)

Міністерство інфраструктури України опублікувало інфографіку, яка показує, хто несе відповідальність за стан та утримання доріг в населених пунктах України. Відповідна інформація розміщена на офіційній сторінці міністерства в Facebook.

В ING Bank підтвердили прогноз зниження ВВП України та втрату інвестиційної привабливості

Аналітики ING Bank підтвердили прогноз зниження реального валового внутрішнього продукту України в 2016 році на 1% та відзначили економічні ризики, що тяжіють над Україною. Про це з посиланням на "Інтерфакс-Україна" передає ресурс kontrakty.ua

Товарообіг України і Росії впав в 2,3 рази

Експорт товарів з України в Росію в січні 2016 року скоротився по відношенню до аналогічного періоду 2015 року на 48% - до 121 млн. доларів, а імпорт з РФ впав на 60,6%, або більш ніж в 2,5 рази - до 246 млн. доларів. Про це свідчать попередні дані Національного банку.

Цього року безвізового режиму з Україною не буде - посол Польщі

Практичне введення в дію безвізового режиму між Україною та ЄС відбудеться не пізніше ніж на початку 2017 року. Таку думку в коментарі висловив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін, передає УНИАН.

Перемогти бідність до 2020 року: Кабмін ухвалив нову соціальну Стратегію

Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні ухвалив Стратегію подолання бідності. Як заявив міністр соціальної політики Павло Розенко в 2020 році в Україні рівень бідності в цілому знизиться з 28% до 15%, а рівень бідності серед працюючих - з 18% до 11%.

Найбагатші люди планети: хто вони? (частина 1)

Найавторитетніше рейтингове видання Forbes опублікувало 30 ювілейний випуск з рейтингом найбагатших людей світу. До цьогорічного рейтингу потрапили 1810 мільярдерів, загальна сума статків яких становить вражаючі 6,48 трлн. доларів.

Хто ці сучасні володарі світу і як їм вдалося опинитися на вершині рейтингу найбагатших?  Бізнес-Закарпаття знайомить вас з першою п'ятіркою мільярдерів.