НОВИНИ

Закарпатське підприємство вироблятиме продукцію для муніципальних об'єктів Лондону

Українсько-австрійська компанія "Fisher", що розташована в місті Мукачево, в найближчому майбутньому може розпочати виробництво дверей для лондонського метрополітену. Про це вчора під час Мукачівського бізнес форуму повідомив заступник генерального директора ТОВ "Фішер-Мукачево" Андрій Рябич.

Найдорожчим автомобільним брендом у світі визнано "Toyota"

Згідно з даними рейтингу найдорожчих брендів, складеного виданням Forbes, лідерами в категорії автомобільної індустрії стали Toyota, BMW і Mercedes-Benz. Всього до загального рейтингу потрапили 100 брендів, з яких автопром представляють 12.

Цього року на Україну чекає економічне зростання, - експерт

Зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України у 2016 році може досягти 2,1%, йдеться в макроекономічному звіті групи ICU. При цьому раніше група прогнозувала зростання економіки країни за підсумками року на рівні 2,6%.

Мінфін вводить систему "єдиного вікна" на митниці

Міністерство фінансів розробило концепцію створення і функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно" - електронної системи обміну даними, яка сприятиме спрощенню митних процедур та усуне можливості для корупційних проявів на митниці. Проект буде впроваджений на митницях України з 1 серпня 2016 року, говориться в повідомленні прес-служби відомства.