В Україні створять раду з продовольчої безпеки
В Україні створять раду з продовольчої безпеки, яка, зокрема, займатиметься осіннью посівною.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
В Україні створять раду з продовольчої безпеки, яка, зокрема, займатиметься осіннью посівною.
Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (проект реєстр.№3275), яким, зокрема, переноситься кінцева дата переукладення договорів співвласників багатоквартирних будинків з виконавцями комунальних послуг.
За останні два тижні карантину на ринку праці стало на 34% менше вакансій.
Експерти кажуть, що минулого тижня девальваційний тренд змінився на протилежний, тому що паніка вгамувалася, а в Україну завезли багато готівкової валюти.
Станом на 2 квітня українські сільгосптоваровиробники посіяли 1,3 млн га ярих зернових, зернобобових та технічних культур, що становить 9% до прогнозу (15,3 млн га).
Європейська комісія запропонує механізм скороченого робоченого дня SURE для пом’якшення економічних наслідків у зв’язку з пандемією коронавірусу.
Міжнародний валютний фонд привітав прийняття законопроєкту про банки у першому читанні. Організація очікує на остаточне ухвалення документа Радою та внесення змін до державного бюджету України.
Середня місячна зарплата штатних працівників у сільському господарстві з початку 2020 року зменшилася на 286 грн. У лютому агроробітники отримували в середньому 8 284 грн, тоді як у січні цього року — 8 570 грн.