НОВИНИ

Товарообіг України і Росії впав в 2,3 рази

Експорт товарів з України в Росію в січні 2016 року скоротився по відношенню до аналогічного періоду 2015 року на 48% - до 121 млн. доларів, а імпорт з РФ впав на 60,6%, або більш ніж в 2,5 рази - до 246 млн. доларів. Про це свідчать попередні дані Національного банку.

Цього року безвізового режиму з Україною не буде - посол Польщі

Практичне введення в дію безвізового режиму між Україною та ЄС відбудеться не пізніше ніж на початку 2017 року. Таку думку в коментарі висловив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін, передає УНИАН.

Перемогти бідність до 2020 року: Кабмін ухвалив нову соціальну Стратегію

Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні ухвалив Стратегію подолання бідності. Як заявив міністр соціальної політики Павло Розенко в 2020 році в Україні рівень бідності в цілому знизиться з 28% до 15%, а рівень бідності серед працюючих - з 18% до 11%.

М. Рівіс - представникам місії ЄС: "Нам важко залучати інвестиції через нестабільну ситуацію в країні"

У вівторок 1 березня, з офіційним візитом Закарпаття відвідала делегація Консультаційної місії Євросоюзу з реформування сектору цивільної безпеки на чолі з керівником відділу регіонального співробітництва Удо Моллером. В ході візиту делегація зустрілася з головою Закарпатської обласної ради М. Рівісом, повідомляє прес-служба облради.