НОВИНИ

В Адміністрації Президента збрехали про переговори Порошенка з Обамою

У п'ятницю 1 квітня прес-служба Президента України повідомила про те, що Президент України Петро Порошенко зустрівся зі своїм американським колегою Бараком Обамою в ході саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні.

У СБ підтвердили прогноз щодо росту ВВП України та порадили швидше "крутити педалі"

Всесвітній банк підтвердив оприлюднений в жовтні минулого року прогноз зростання ВВП України в 2016 році на рівні 1%. Про це сьогодні повідомив директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чи Мяо Фан під час презентації нового макроекономічного прогнозу для України. Втім, загальні прогнози СБ залишаються стриманими.

Мільйонні доходи: Президент та прем'єр-міністр опублікували податкові декларації

Президент України П. Порошенко та прем'єр-міністр А. Яценюк оприлюднили власні декларації про доходи за 2015 рік. Відповідна інформація розміщена на офіційних сайтах Президента України та Кабінету міністрів України. 

Ужгородський аеропорт знову запрацює: "Мотор Січ" відновить авіаперевезення

Авіакомпанія «Мотор Січ» надіслала в Закарпатську облдержадміністрацію документальне підтвердження, що відновлює рейси «Київ – Ужгород – Київ» із 18 квітня, передає прес-служба Закарпатської ОДА

Рада прийняла за основу закон про фінансову реструктуризацію боргів підприємств

Верховна Рада прийняла за основу проект закону "Про фінансову реструктуризацію", метою якого є створення механізму добровільної фінансової реструктуризації боргів підприємств України та їх досудової санації. За відповідне рішення проголосували 229 народних депутатів, передає Економічна правда.