НОВИНИ

Через блокування російського транзиту Україна втратить 115 мільярдів гривень - Мініфраструктури

Блокування російського транзиту призведе до втрати Україною до 115 мільярдів гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава департаменту автотранспорту Міністерства інфраструктури Роман Хміль.

Дорогі депутати: рік роботи Ради обійшовся бюджету в 670 млн. гривень

На забезпечення діяльності Верховної Ради України в 2015 році було витрачено 671,2 млн грн. При цьому 664,2 млн грн були виділені із загального фонду бюджету країни, ще 7 млн. грн. – зі спеціального фонду.

Вихідні з користю: 8 кращих серіалів для бізнесменів

Натхнення можна черпати з усіх усюд, в тому числі з серіалів. Бізнес Закарпаття пропонує вашій увазі список кращих серіалів для бізнесменів, підібраних AIN.UA. Підбірка грунтується на рейтингах, коментарях зарубіжних підприємців та відгуках користувачів сайту Quora.

Єврокомісія відкладе безвізовий режим для України до референдуму в Нідерландах

Україна отримає пропозицію від Європейської комісії про лібералізацію візового режиму з ЄС тільки після референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію з Україною. Референдум пройде 6 квітня.

"Відтік капіталу з Китаю негативно вплине на зростання всієї світової економіки",- Крістін Лагард.

Відтік капіталу з Китаю негативно вплине на зростання всієї світової економіки, попередила глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард на відкритті дводенної зустрічі глав центробанків і міністрів фінансів G20 в Шанхаї, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Дослідження Gallup: рівень життя українців впав до нових мінімумів

Рівень життя українців в 2015 році рекордно знизився. Такі дані дослідження Інститут Геллапа - Американського інституту громадської думки заснованого Джорджем Геллапом. За основу дослідження взято соціологічне опитування: українці самі оцінювали рівень власного життя.

Росія чекає відповіді щодо "боргу Януковича" до 4 березня

Україна повинна до 4 березня відповісти на позов РФ щодо боргу, потім суд призначить слухання. Про це повідомив журналістам заступник голови Мінфіну Росії Сергій Сторчак, передає агенство УНІАН з посиланням на ТАСС.