НОВИНИ

Гройсман обіцяє розпочати тотальний ремонт доріг у червні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив профільним міністерствам і відомствам організувати проведення ремонту та будівництва доріг в поточному році. Про це він заявив на нараді в середу, 20 квітня.

Гройсман: "Залучення інвестицій є пріоритетним завданням нового Уряду"

Підтримка залучення інвестицій у різні сфери життя України - одне з пріоритетних завдань для нового Уряду. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії закриття Українсько-датського бізнес-форуму за участю Прем’єр-міністра Королівства Данія Ларса Расмуссена.

Кабмін довірив "Укрзалізницю" поляку, "Укрпошту" - американцю

Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо керівників «Укрзалізниці» та «Укрпошти», яких було визначено переможцями конкурсів на заміщення відповідних посад. Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

Єврокомісія запропонувала Раді ЄС скасувати візи для України

Єврокомісія сьогодні, 20 квітня, оголосила про подання законодавчого пропозиції Раді ЄС візової лібералізації для України. Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Єврокомісії. Втім, після цього пропозиція ЄС пройде тривалу процедуру узгодження.

Ужгородці зможуть стежити за громадським транспортом в онлайн-режимі

Ужгородська міська влада запустила тестову версію інтерактивної карти супутникового GPS-моніторингу за переміщенням громадського транспорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник міського голови Іштван Цап.

60 млрд. доларів збитків: ЗМІ підвели підсумки роботи Уряду А. Яценюка

Телеканал 112 Україна підготував інфографіку, яка ілюструє в цифрах результати роботи Кабінету міністрів під керівництвом екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Збитки України за цей час склали близько $60 млрд.

Китайці побудують на Закарпатті сміттєпереробний завод

В понеділок 18 квітня, представники найбільшої в Китаї компанії, яка спеціалізується на будівництві сміттєпереробних заводів «China Western Power Industrial Co Ltd» відвідала Закарпаття, щоб вивчити можливість  інвестувати в будівництво заводу з переробки сміття на електричну та теплову енергію. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.