НОВИНИ

Мережу підірвала пісня про "успіхи" українського Уряду та прем'єр-міністра (ВІДЕО)

Студія «Квартал 95» переспівала популярну пісню «Експонат» групи «Ленінград», переробивши текст про прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та результати економічної політики українського Уряду.

Німеччина - найбільший торгівельний партнер України в ЄС (ІНФОГРАФІКА)

У 2015 році обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Німеччиною склав близько $6,2 млрд. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці в Facebook.

Україна на 50% зменшила дефіцит держбюджету

Дефіцит держбюджету торік зменшився на 57,87%. Україна минулого року зменшила дефіцит держбюджету на 57,87%. Про це під час презентації виконання держбюджету-2015 повідомила заступник міністра фінансів Оксана Макарова, пише Економічна правда.

Популярність Закарпаття серед туристів зростає - статистика

Згідно зі зведеною інформацією, наданою суб’єктами туризму області, показники фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів Закарпаття за січень-лютий п.р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого зросли на третину, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

У Києві відбувся Український форум бізнесу (ВІДЕО)

18 березня 2016 року. У Києві відбувся Український форум бізнесу, що об'єднав ділову спільноту з усієї України. Захід зібрав майже тисячу представників бізнесу, які консолідувалися заради економічного зростання держави.

Екс-держсекретарь США порадила українцям "не нити"

В інтерв'ю Європейській правді колишній держсекретар США Кондоліза Райс висловила думку про те, що економічна ситуація в Україні не є катастрофічною, тож "українці мають розбудовувати свою економіку, а уряд – управляти країною".

Україна розвиватиме співпрацю в митній сфері з Боснією

Україна і Боснія та Герцеговина посилять співпрацю у митній сфері. На своєму засіданні 16 березня Кабінет Міністрів схвалив проект міжурядової Угоди з Боснією та Герцеговиною про взаємну допомогу у митній справі, та уповноважив Голову ДФС Романа Насірова підписати її, повідомляє прес-служба Мінфіну.