НОВИНИ

ТЕРАКТИ В ПАРИЖІ НЕСУТЬ ЗАГРОЗУ СВІТОВІЙ ЕКОНОМІЦІ – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ЯПОНІЇ

Теракти, що відбулися в Парижі 13 листопада, несуть загрозу світовій економічній діяльності. Таку думку висловив прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе, виступаючи на саміті Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), передає агентство ТАСС.

ПОЗИТИВНОГО ЕФЕКТУ ВІД ДІЇ ЗВТ УКРАЇНСЬКІЙ ЕКОНОМІЦІ ВАРТО ОЧІКУВАТИ ЧЕРЕЗ 2-4 РОКИ – ТОМБІНСЬКИЙ.

Глава представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський повідомив, що Україні не варто чекати моментального позитивного ефекту від початку дії зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС від 1 січня 2016 року, передає агентство Interfax-Україна.

Парламент посилив відповідальність контролюючих органів

В першому читанні   Верховна рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання здійснення окремих напрямів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Український бізнес отримає доступ до ринку державних закупівель країн-учасниць GPA

Представники країн-учасниць Комітету з державних закупівель Світової організації торгівлі (СОТ) погодили приєднання України до «Угоди про державні закупівлі» (Agreement on Government Procurement, GPA).

БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ З ЄС ПІДВИЩИТЬ РІВЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ УКРАЇНИ – СОРОС

Американський фінансист, засновник фонду "Відкрите суспільство" Джордж Сорос заявив, що отримання Україною безвізового режиму з Європейським союзом, стане важливим кроком на шляху до підвищення інвестиційної привабливості країни, передає агентство Интерфакс-Украина з посиланням на прес-службу Президента України.

Рада скасувала ліцензії на експорт-імпорт алкоголю та тютюну

Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні, проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності".