Офіційний та готівковий курси валют та банківських металів на четвер, 15 квітня
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України
Світовий авторинок у березні 2021 року збільшився у півтора рази відносно березня минулого року і досяг показника в 8,37 млн екземплярів легкових і легких комерційних автомобілів.
Спілка українських підприємців ініціює встановлення лімітів на обсяги доходів ФОП з прив’язкою до кількості працівників.
Про це розповів голова Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу» Микола Тищенко під час брифінгу 14 квітня.
В Україні розширили перелік виплат, за порушення термінів надання яких виплачуватимуть компенсацію. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду.
Електромобіль XPeng P5 показали на відео до прем’єри. Ця модель буде першим серійним електрокаром з LiDAR.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль взяв участь в офіційному відкритті ініціативи щодо обміну знаннями Reformers Hub, що є частиною комплексної програми технічної допомоги Ukraine Reforms Architecture 2.0, розробленої Європейським банком реконструкції та розвитку у партнерстві з Європейським Союзом.
Згідно із Законом України від 06 грудня 2019 року № 361-IX, фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, — це порогові фінансові операції, підозрілі фінансові операції (діяльність).
Сьогодні на аукціонах з розміщення облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) Мінфін залучив до бюджету 1,59 млрд гривень (в еквіваленті). Це на пів мільярда більше, ніж минулого тижня, але гривневих облігацій Мінфін зміг продати лише на 216 млн грн.
У Національному банку України розповіли про зменшення міжнародних резервів держави станом на 1 квітня 2021 року. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Нацбанку.