РЕЙТИНГИ

Рейтинг світових виробників сталі: Україна досі в десятці

В Україні у січні-грудні 2015 р. було вироблено 22 млн 933 тис. тонн сирої (нерафінованої) сталі, що на 15,6% нижче порівняно з показниками 2014 року. Про це свідчать щомісячні дані міжнародної аналітичної організації World Steel Association (Worldsteel), передає РБК-Україна.

Турінформцентр Закарпаття оприлюднив рейтинг лідерів туристичного ринку області

Туристично-інформаційний центр Закарпаття підвів підсумки цілорічного сезону діяльності в туристичній індустрії краю і узагальнив експертну та інтерактивну інформацію щодо учасників турринку-2015. Серед переможців у різних номінацій - кращі компанії, підприємства та установи туристичної галузі краю.

Найбагатші люди світу втратили в 2015 році $ 19 млрд - Bloomberg

Статок 400 найбагатших людей планети в 2015 році скоротився в цілому на $ 19 млрд на тлі падіння цін на сировину, а також сигналів ослаблення економічного підйому в Китаї. Про це свідчить оновлений індекс мільярдерів, що розраховується Bloomberg, йдеться в матеріалі агентства, передає Корреспондент.net.

Мінрегіон оприлюднило рейтинг регіонів України за рівнем соціально-економічного розвитку

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило перше комплексне рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів за січень-вересень   2015 року.

FITCH ПІДВИЩУЄ «ДЕФОЛТНИЙ» РЕЙТИНГ УКРАЇНИ

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній валюті з рівня «RD» до рівня «CCC», говориться в прес-релізі агентства, передає ресурс Риа-Новости.