РЕЙТИНГИ

Топ-10 найбільш стрімко зростаючих економік Європи в 2016 році

Європейська комісія оприлюднила оновлений рейтинг європейських країн з потенційно найшвидшим рівнем зростання ВВП в 2016 році. Відповідні дані розміщені в щорічному Зимовому економічному прогнозі Європейської комісії.

Йдемо на дно: авторинок України скотився на 25 місце в Європі

Український автопром поступово йде на дно. Згідно з останніми дослідженнями за минулий рік авторинок України опинився на 25 сходинці, втративши протягом року 6 сходинок. Про це йдеться в новому номері офіційного дайджесту Review:automotive industry - офіційного видання Федерації роботодавців автомобільної галузі.

Рейтинг світових виробників сталі: Україна досі в десятці

В Україні у січні-грудні 2015 р. було вироблено 22 млн 933 тис. тонн сирої (нерафінованої) сталі, що на 15,6% нижче порівняно з показниками 2014 року. Про це свідчать щомісячні дані міжнародної аналітичної організації World Steel Association (Worldsteel), передає РБК-Україна.

Турінформцентр Закарпаття оприлюднив рейтинг лідерів туристичного ринку області

Туристично-інформаційний центр Закарпаття підвів підсумки цілорічного сезону діяльності в туристичній індустрії краю і узагальнив експертну та інтерактивну інформацію щодо учасників турринку-2015. Серед переможців у різних номінацій - кращі компанії, підприємства та установи туристичної галузі краю.

Найбагатші люди світу втратили в 2015 році $ 19 млрд - Bloomberg

Статок 400 найбагатших людей планети в 2015 році скоротився в цілому на $ 19 млрд на тлі падіння цін на сировину, а також сигналів ослаблення економічного підйому в Китаї. Про це свідчить оновлений індекс мільярдерів, що розраховується Bloomberg, йдеться в матеріалі агентства, передає Корреспондент.net.