НОВИНИ

OLX визначив найпопулярніші товари серед українців

Товари для хобі та спорту увійшли в топ-3 за кількістю доставок в середині березня. В середньому посилки проїжджають 411 км, що на 8% більше, ніж пів року тому. В смт удвічі частіше отримують товари, ніж відправляють. За березень кількість доставок у межах п’яти великих міст України збільшилася на 30%. Чим «живе» онлайн-торгівля в Україні – в аналітиці OLX за жовтень 2019-березень 2020.

Спільна заява Міжнародної організації роботодавців та Міжнародної конфедерації профспілок  

COVID-19 загрожує здоров'ю та життєдіяльності працівників та роботодавців у всьому світі. Це не локальний, а всесвітній виклик, що вимагає глобальної реакції. Невідкладні дії є важливими для міжнародних організацій. Настав час реалізувати реформу ООН. Посилена співпраця та координація необхідні між усіма учасниками багатосторонньої системи. Міжнародна організація праці (МОП) та Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) лежать в основі міжнародних рекомендацій щодо управління цією пандемією та визначення коротко-, середньо- та довгострокових сталих рішень для людей, громад, націй та регіонів.


Звернення Федерації роботодавців України щодо змін до Державного бюджету на 2020 рік

Ситуація, що склалася в Україні з поширенням коронавірусу є вкрай серйозною - як з точки зору забезпечення здоров'я та безпеки життя громадян, так і з точки зору функціонування економіки і держави в цілом.

Кабмін перерахував види діяльності, якими можна займатися під час карантину до 24 квітня

Оприлюднено текст постанови КМУ від 25.03.2020 р. № 239. Як ми вже повідомляли, нею подовжено тривалість загальнонаціонального карантину - до 24 квітня. А також оновлено перелік видів господарської діяльності, яку можливо здійснювати під час карантину, і тієї, якою під час оголошеного карантину займатися не можна.