ПОГЛЯД

Українська економіка отримає мільярдні інвестиції в 2016 році - заява Порошенка

Цього року влада акцентує свої зусилля на підвищенні рівня інвестиційної привабливості України. Такий висновок можна зробити з заяв Президента України Петра Порошенка, які він зробив під час прес-конференції в четвер 14 січня.  

Москаль: головний ворог Закарпаття — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні

Геннадій Москаль визначив для себе головні напрямки діяльності в наступному році. Про це він розповів у інтерв’ю місцевим ЗМІ, передає прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації

Клімкін: призупинення Росією зони вільної торгівлі з Україною суперечить міжнародному праву

Указ про призупинення з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі   в межах СНД щодо Києва не може бути реалізований «в правовому сенсі» - це рішення суперечить міжнародному праву.

«ТІЛЬКИ НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ ДАСТЬ ШАНС ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ» — В. ПАНОВ

На ХХV-ій Закарпатській обласній міжспілковій звітно-виборній конференції профспілок, що відбулась 9 грудня в Ужгороді, своє бачення перспектив розвитку профспілкового руху висловив голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Володимир Панов.

ПОГІРШЕННЯ ТОРГІВЕЛЬНИХ ВІДНОСИН З РОСІЄЮ КОШТУВАТИМЕ УКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕСУ $ 600 МЛН. НА РІК – АБРОМАВІЧУС

Україна не буде змінювати умови торговельного договору з Євросоюзом, який повністю вступить в силу в січні 2016 року.
Про це сказав міністр економіки країни Айварас Абромавічус, – повідомляє Росбалт з посиланням на інтерв’ю міністра виданню BNS.

ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ «ПРО ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ»: ХОЧ МАЛЕНЬКИЙ, АЛЕ КРОК ВПЕРЕД – В. ПАНОВ

24 листопада Верховна Рада України ухвалила Закон України №2844. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення регуляторних бар’єрів для розвитку мережі індустріальних парків в Україні». Законом внесено зміни до Закону України «Про індустріальні парки» та до Земельного кодексу України. За прийняття даного законопроекту в цілому проголосували 266 народних депутатів.

ТЕРАКТИ В ПАРИЖІ НЕСУТЬ ЗАГРОЗУ СВІТОВІЙ ЕКОНОМІЦІ – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ЯПОНІЇ

Теракти, що відбулися в Парижі 13 листопада, несуть загрозу світовій економічній діяльності. Таку думку висловив прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе, виступаючи на саміті Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), передає агентство ТАСС.

ПОЗИТИВНОГО ЕФЕКТУ ВІД ДІЇ ЗВТ УКРАЇНСЬКІЙ ЕКОНОМІЦІ ВАРТО ОЧІКУВАТИ ЧЕРЕЗ 2-4 РОКИ – ТОМБІНСЬКИЙ.

Глава представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський повідомив, що Україні не варто чекати моментального позитивного ефекту від початку дії зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС від 1 січня 2016 року, передає агентство Interfax-Україна.

БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ З ЄС ПІДВИЩИТЬ РІВЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ УКРАЇНИ – СОРОС

Американський фінансист, засновник фонду "Відкрите суспільство" Джордж Сорос заявив, що отримання Україною безвізового режиму з Європейським союзом, стане важливим кроком на шляху до підвищення інвестиційної привабливості країни, передає агентство Интерфакс-Украина з посиланням на прес-службу Президента України.