РЕЙТИНГИ

Рейтинг процвітання і добробуту: топ-10 найуспішніших країн світу

Лондонський Legatum Institute опублікував свій щорічний рейтинг процвітання і добробуту країн світу. Для визначення найбільш багатих і щасливих держав фахівці інституту врахували вплив 104 різних факторів, що включають рівень доходу населення, кількість людей, зайнятих на постійній роботі, рівень Інтернет-безпеки тощо

Україна в актуальних рейтингах розвитку: успіхи та провали (Інфографіка)

Видання "Слово і діло" оприлюднило інфографіку, що демонструє актуальні позиції України в глобальних індексах розвитку. Зокрема, тут можна побачити, як змінилися позиції нашої країни в семи рейтингах у 2016 році порівняно з минулим роком.

Опубліковано рейтинг прибутковості підприємств України за галузями виробництва

За перше півріччя 2016 року найбільша кількість прибуткових великих і середніх підприємств працювала в галузях сільського, рибного і лісового господарства - 87,5%. Про це свідчать зведені дані Державної служби статистики України.

Рейтинг країн за економічною свободою: Україна втрачає позиції (Інфографіка)

Україна зайняла 135-е місце в рейтингу 159 країн і територій згідно зі щорічною доповіддю «Економічна свобода світу: 2016», випущеною сьогодні канадським дослідницьким Інститутом Фрейзера спільно з Українським товариством економічних свобод (УТЕС). У минулому році Україна була на 128-му місці.