РЕЙТИНГИ

Україна очолила рейтинг найбільш привабливих країн для вивчення умов інвестування - ЗМІ

Україна є однією з найбільш привабливих країн для вивчення потенційних інвестицій серед менеджерів фондів, що інвестують в країни регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки). Про це повідомило видання Institutional Investor", передає Економічна правда

Рейтинг найкомфортніших для життя міст світу: Київ - у хвості таблиці (Відео)

Авторитетне видання The Economist оприлюднило результати дослідження The Economist Intelligence Unit (EIU), під час якого було визначено найбільш комфортне місто світу. Лідером виявився австралійський Мельбурн.

Рейтинг найпопулярніших в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією

Кількість нерозмитнених автомобілів в Україні неухильно зростає. Їх багато на дорогах, а ще більше на сайтах оголошень. Видання newsoboz.org склало рейтинг найбільш популярних марок авто на іноземній реєстрації.

Рейтинг країн за рівнем життя: Україна - 64-та у світі (Інфографіка)

Україна опинилася на 64 сходинці за рівнем життя серед 128 країн світу. Про це свідчать результати глобального дослідження «Індекс соціального розвитку» (далі – ІСР), розробленого американською неурядовою організацією Social Progress Imperative за підтримки Deloitte. Індекс визначає рейтинги країн на базі показників, що мають безпосередній вплив на якість життя людей.

Рейтинг надійності автомобілів 2017 (Інфографіка)

Компанія J.D. Power and Associates провела чергові дослідження, на основі яких склала рейтинг надійності автомобілів 2017. За інформацією J.D. PowerandAssociates, рейтинг надійності автомобілів 2017 багато в чому повторює результати досліджень у 2016-му.

Опубліковано світовий рейтинг кращих міжнародних авіакомпаній

Британська маркетингова компанія Skytrax опублікувала оновлений щорічний рейтинг кращих авіакомпаній світу. Цьогоріч світовий рейтинг кращих авіаперевізників очолила компанія Qatar Airways (Катар), яка в 2016 році була на другій позиції.