РЕЙТИНГИ

Топ-5 областей України за обсягами експорту в 2016 році

У січні-травні 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року тільки п'ять українських регіонів покращили показники експорту. Серед них і Закарпатська область. 
Про це свідчать дані Державної служби статистики.

"Інвестиційна карта світу": які країни залучають найбільше іноземних інвестицій?

Аналітики американського видання Howmuch порівняли розміри прямих іноземних інвестицій в різних країнах сучасного світу. Експерти згрупували країни в карту світу, де розміри держав визначаються обсягом залучених інвестицій. Таким чином деякі великі за площею країни і зовсім "зникли" з імпровізованої карти. Для прикладу спробуйте знайти на карті найбільшу країну Європи - Україну. В "інвестиційному світі" такої країни взагалі не існує. 

Рейтинг інвестиційної привабливості: Україна опускається на дно

Гамбурзький інститут світової економіки (HWWI) спільно з німецькою аудиторською компанією BDO AG оприлюднили свіжий рейтинг країн за інвестиційною привабливістю BDO International Business Compass (IBC). В порівнянні з минулим роком Україна в даному рейтингу опустилася на 41 сходинку.

Закарпаття очолює рейтинг фінансової спроможності регіонів (Інфографіка)

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД, Україна) спільно з Інститутом економічних та соціальних реформ (INEKO, Словаччина) створили онлайн-платформу «Прозорість місцевих бюджетів», яка надає можливість дистанційного доступу до статистики економічної спроможності українських регіонів та адміністративних центрів. В актуальному рейтингу Ужгород та Закарпатська область займають перше та друге місце відповідно. Про це повідомила директор економічного департаменту Центру Ангела Бочі в ефірі Громадського радіо.

Опубліковано рейтинг найбільш соціально прогресивних країн світу (Інфографіка)

Некомерційна організація Social Progress Imperative опублікувала новий рейтинг найпрогресивніших у соціальній сфері країн світу - 2016 Social Progress Index. Аналітики оцінили 133 країни за 53 критеріями, що визначають рівень можливостей, охорони здоров'я, освіти і толерантності.

Топ-12 країн-конкурентів України за світовий капітал (Інфографіка)

Українці люблять порівнювати свою економіку з економіками інших сьогодні успішних, а раніше бідних країн. "Друга Польща" та "без п'яти хвилин Словаччина" - перераховувати можна довго. Але реальність зовсім інша: поляки, словаки, сінгапурці та естонці вже давно вирвалися вперед і  суперниками за капітал та ринки ми з ними в найближчому майбутньому не станемо.

Рейтинг українських регіонів за легкістю працевлаштування (Інфографіка)

Одесу та Львів визнали кращими містами для ведення бізнесу, Вінницю та Харків — найзручнішими для життя. Україна – в тренді розвинених країн, де необов’язково їхати у столицю, щоб знайти роботу і добре жити. Фахівці Work.ua підрахували кількість вакансій на тисячу жителів у різних регіонах.