РЕЙТИНГИ

Україна - у двадцяті рейтингу найкращих газових хабів Європи (Інфографіка)

Україна вперше увійшла в двадцятку кращих газових хабів Європи за рейтингом Європейської федерації енергетичних трейдерів (EFET). Про це повідомляє Департамент із корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Україна покращила позиції в рейтингу оподаткування

З 190 країн Україна в рейтингу Paying Taxes 2018 піднялася на 43 позицію. Оцінку простоти сплати податків готує Група Світового банку і аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers за підсумками минулого податкового року, повідомляє mind.ua

Рейтинг регіонів України з найкращим бізнес-кліматом: Закарпаття - в топ-5 лідерів (Інфографіка)

Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату. Про це йдеться у матеріалах Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Топ-10 найбільш конкурентоспроможних економік світу за версією Світового економічного форуму

Давоський Світовий економічний форум опублікував рейтинг Global Competitiveness Report 2017-2018. В щорічній доповіді аналітики СЕФ визначають найбільш конкурентоспроможні економіки світу. 

Рейтинг країн за економічною свободою: Україна увійшла до десятки найгірших у світі

Україна опустилася на 149-е місце за економічною свободою в рейтингу 159 країн і територій, тоді як торік посідала 135-е місце. Про це йдеться в доповіді “Економічна свобода в світі: щорічний звіт-2017” Інституту Фрайзера.

Рейтинг ВНЗ України: які виші були найпопулярнішими серед цьогорічних абітурієнтів

Міністерство освіти та науки України склало власний рейтинг українських вузів за популярністю серед абітурієнтів за підсумками вступної компанії 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.