РЕЙТИНГИ

Рейтинг країн за рівнем життя: Україна - 64-та у світі (Інфографіка)

Україна опинилася на 64 сходинці за рівнем життя серед 128 країн світу. Про це свідчать результати глобального дослідження «Індекс соціального розвитку» (далі – ІСР), розробленого американською неурядовою організацією Social Progress Imperative за підтримки Deloitte. Індекс визначає рейтинги країн на базі показників, що мають безпосередній вплив на якість життя людей.

Рейтинг надійності автомобілів 2017 (Інфографіка)

Компанія J.D. Power and Associates провела чергові дослідження, на основі яких склала рейтинг надійності автомобілів 2017. За інформацією J.D. PowerandAssociates, рейтинг надійності автомобілів 2017 багато в чому повторює результати досліджень у 2016-му.

Опубліковано світовий рейтинг кращих міжнародних авіакомпаній

Британська маркетингова компанія Skytrax опублікувала оновлений щорічний рейтинг кращих авіакомпаній світу. Цьогоріч світовий рейтинг кращих авіаперевізників очолила компанія Qatar Airways (Катар), яка в 2016 році була на другій позиції.

Міжнародний рейтинг корупції E&Y: Україна опинилась на першій сходинці

Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції серед 41 країни з Європи, Близького Сходу, Індії та Африки із розвиненими ринками чи ринками, що розвиваються. Про це свідчать результати дослідження щодо ризиків шахрайства, яке провела аудиторська компанія Ernst & Young.

Карта найдорожчих брендів світу (Інфографіка)

Аналітики американського видання Howmuch підготували інфографіку, в якій карта світу сформована відповідно до вартості найбільш успішних брендів в кожній країні. За основу взято свіжий рейтинг брендів за версією Brand Finance. Розмір кожної країни також показаний згідно вартості найдорожчого бренду.