РЕЙТИНГИ

Рейтинг легкості сплати податків: Україна покращує позиції

У рейтингу легкості сплати податків Paying Taxes Україна зайняла 84 місце серед 190 країн і пинилась між Болгарією та Барбадосом. Рейтинг складається щорічно Світовим банком спільно з аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers за підсумками попереднього податкового року, передає видання "Дело".

Рейтинг міст за оцінкою транспортної інфраструктури. Ужгород - найгірший

За результатами опитування мешканців різних українських міст, Ужгород посів останнє місце у рейтингу щодо транспортної інфраструктури. Про це йдеться у повідомленні OLX за даними проведеного дослідження, у рамках якого опитали понад 33 тисячі українців.

Рейтинг процвітання і добробуту: топ-10 найуспішніших країн світу

Лондонський Legatum Institute опублікував свій щорічний рейтинг процвітання і добробуту країн світу. Для визначення найбільш багатих і щасливих держав фахівці інституту врахували вплив 104 різних факторів, що включають рівень доходу населення, кількість людей, зайнятих на постійній роботі, рівень Інтернет-безпеки тощо

Україна в актуальних рейтингах розвитку: успіхи та провали (Інфографіка)

Видання "Слово і діло" оприлюднило інфографіку, що демонструє актуальні позиції України в глобальних індексах розвитку. Зокрема, тут можна побачити, як змінилися позиції нашої країни в семи рейтингах у 2016 році порівняно з минулим роком.

Опубліковано рейтинг прибутковості підприємств України за галузями виробництва

За перше півріччя 2016 року найбільша кількість прибуткових великих і середніх підприємств працювала в галузях сільського, рибного і лісового господарства - 87,5%. Про це свідчать зведені дані Державної служби статистики України.