РЕЙТИНГИ

Топ-10 найбільш конкурентоспроможних економік світу за версією Світового економічного форуму

Давоський Світовий економічний форум опублікував рейтинг Global Competitiveness Report 2017-2018. В щорічній доповіді аналітики СЕФ визначають найбільш конкурентоспроможні економіки світу. 

Рейтинг країн за економічною свободою: Україна увійшла до десятки найгірших у світі

Україна опустилася на 149-е місце за економічною свободою в рейтингу 159 країн і територій, тоді як торік посідала 135-е місце. Про це йдеться в доповіді “Економічна свобода в світі: щорічний звіт-2017” Інституту Фрайзера.

Рейтинг ВНЗ України: які виші були найпопулярнішими серед цьогорічних абітурієнтів

Міністерство освіти та науки України склало власний рейтинг українських вузів за популярністю серед абітурієнтів за підсумками вступної компанії 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

 

Україна очолила рейтинг найбільш привабливих країн для вивчення умов інвестування - ЗМІ

Україна є однією з найбільш привабливих країн для вивчення потенційних інвестицій серед менеджерів фондів, що інвестують в країни регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки). Про це повідомило видання Institutional Investor", передає Економічна правда

Рейтинг найкомфортніших для життя міст світу: Київ - у хвості таблиці (Відео)

Авторитетне видання The Economist оприлюднило результати дослідження The Economist Intelligence Unit (EIU), під час якого було визначено найбільш комфортне місто світу. Лідером виявився австралійський Мельбурн.

Рейтинг найпопулярніших в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією

Кількість нерозмитнених автомобілів в Україні неухильно зростає. Їх багато на дорогах, а ще більше на сайтах оголошень. Видання newsoboz.org склало рейтинг найбільш популярних марок авто на іноземній реєстрації.