РЕЙТИНГИ

Міжнародний рейтинг корупції E&Y: Україна опинилась на першій сходинці

Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції серед 41 країни з Європи, Близького Сходу, Індії та Африки із розвиненими ринками чи ринками, що розвиваються. Про це свідчать результати дослідження щодо ризиків шахрайства, яке провела аудиторська компанія Ernst & Young.

Карта найдорожчих брендів світу (Інфографіка)

Аналітики американського видання Howmuch підготували інфографіку, в якій карта світу сформована відповідно до вартості найбільш успішних брендів в кожній країні. За основу взято свіжий рейтинг брендів за версією Brand Finance. Розмір кожної країни також показаний згідно вартості найдорожчого бренду. 

Рейтинг країн світу за рівнем наполегливості підприємців (Інфографіка)

Аналітики консалтингової компанії Expert Market зіставили кількість відкритих бізнесів за 2016 рік у 130 країнах з рівнем "суворості" бізнес-середовища в кожній з них. В підсумку було сформовано топ-15 країн з найбільш наполегливими підприємцями, а також топ-15 країн втрачених можливостей.

Свіжий рейтинг найвисокооплачуваніших професій в Україні (Інфографіка)

В Україні за підсумками минулого року середня зарплата збільшилася на 22%, а мінімальну зарплату в січні 2017 МГО підняли на 200%. Як кажуть економісти, інфляція, яка за останні кілька років перевищила 60%, "з'їла" результат індексацій зарплат. Найбільше від зростання цін страждають пенсіонери, а найменше – ті, хто заробляє більше 10 тисяч гривень. Портал Work.ua опублікував список професій, які в Україні оплачуються найкраще.