ПОГЛЯД

Україна здатна вижити і без траншів МВФ - економіст

До кінця червня в Україні очікується черговий транш від МВФ в розмірі 1,7 мільярда доларів. Але і без цих грошей нічого страшного економіці країни не загрожує. Про це заявив директор Українського аналітичного центру Олександр Охріменко в коментарі виданню Gazeta.ua.

За два останні роки економіка України втратила прибуток останніх восьми років - експерт

Сумарний збиток в економіці за 2014-2015 роки становить майже 620 млрд грн., що дорівнює прибутку української економіки за 8 останніх років. Про це повідомив екс-перший віце-прем’єр України, екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов на своїй сторінці у Facebook.

Без негайних реформ Україні загрожує економічна катастрофа - експерт

Українська економіка потребує термінового реформування. В іншому випадку країну спіткає страшна катастрофа, схожа з кризою 90-х. Таку думку в коментарі виданню Голос.UA висловив Олег Устенко, український економіст, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера в Україні. 

В. Панов: Чому в Україні бояться відроджувати СЕЗ?

Володимир Панов, віце-президент асоціації «Інноваційний розвиток України», голова Обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" у своїй статті на Forbes звертає увагу на СЕЗ, як головну рушійну силу розвитку в першу чергу регіональної, а, зрештою, й національної економіки. Така собі підсилена залізними аргументами "напутня порада" для нового Кабміну як вивести українську економіку з прірви.

10 причин інвестувати в Закарпаття (ІНФОГРАФІКА)

Закарпаття - за всіма параметрами унікальний регіон. Економічно вигідне географічне положення, багатонаціональне населення, природні умови "курортного" типу - все це загальнознані відомості про особливість Закарпатської області.

М. Рівіс: "Політика центральної влади веде до пониження інвестиційного потенціалу Закарпаття"

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс прокоментував резонансне рішення депутатів облради щодо звернення депутатського корпусу до вищих осіб держави про забезпечення спроможності та широких повноважень місцевого самоврядування, побудови ефективної системи територіальної організації влади в Україні, фінансової та матеріальної самодостатності місцевого самоврядування.

Гройсман пропонує сконцентровувати бюджетні гроші в інфраструктурні проекти

Без стимулювання певних економічних активностей економіку неможливо вивести зі стагнації, а при ефективному використанні ресурсу державних інвестицій можливо створити такі стимули. Про це у своїй статті для DT.UA пише голова Верховної Ради, кандидат на пост прем'єр-міністра України Володимир Гройсман.

Результати референдуму в Нідерландах не вдарять по економіці Україні - СБ

Результати референдуму в Нідерландах щодо угоди про асоціацію не повинні вплинути на економіку України. Таку думку висловив головний економіст Світового банку (СБ) по регіону Європи та Центральної Азії Ганс Тіммер під час презентації макроекономічного прогнозу СБ.