ПОГЛЯД

Washington Post: Західна фінансова допомога підживлює корупцію в Україні

За останні 25 років західні донори влили мільярди доларів у пост-комуністичну Україну, ставлячи перед собою дві головні цілі: допомогти країні створити міцну ринкову економіку і закласти фундамент правової держави. Однак, західні гроші лише допомогли українським елітам не працювати над реформуванням своєї країни, а далі продовжувати грабувати її. Про це на сторінках Washington Post пишуть експерт з політичних ризиків у країнах, що розвиваються, Нейл Абрамс і професор політології Каліфорнійського університету Стівен Фіш.

Хто і що в Україні заважає розвитку індустріальних парків?

Розвиток індустріальних парків почалося в Україні тільки в 2012 році з прийняттям Закону "Про індустріальні парки". З тих пір в різних регіонах нашої країни їх зареєстровано 12 (але працюють лише чотири), є і ті, які не пройшли реєстрацію. Крім того, після Революції і з початком війни на Донбасі їх розвиток і зовсім зупинився. Щоб зрозуміти, наскільки "плачевна" ця ситуація можна навести приклад Угорщини, в якій більше 200 індустріальних парків, йдеться у статті ABCnews.

Словацько-український бізнес-форум: післямова

Сьогодні 29 квітня завершуються «Дні України в Словаччині», що проходили з 19 квітня у другому по значимості місті Словаччини - Кошице, яке знаходиться за 100 кілометрів від Ужгороду. В рамках даної ініціативи, за 10 днів, було проведено ряд культурно-масових та офіційно-ділових заходів, серед яких найбільш важливим та найбільш яскравим був словацько-український бізнес-форум «SUF 2016», що завершив свою роботу 28 квітня.

Підводячи підсумки Форуму, а також задля узагальнення вражень від заходу Бізнес Закарпаття виділив 6 найбільш важливих та показових «штрихів».

Москаль словацькому бізнесу: «Не треба боятися інвестувати в Закарпаття. Ми всіх запускаємо і захистимо"

На словацько-українському форумі в рамках «Днів України», що проходять у ці дні в м.Кошице, Геннадій Москаль закликав словацький бізнес не боятися вкладати гроші в Україну загалом і в Закарпаття зокрема. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Ще раз про індустріальні парки. Досвід Словаччини (ІНФОГРАФІКА)

Ми продовжуємо наш цикл статей про необхідність та важливість створення та розвитку індустріальних парків, як вагомих елементів побудови конкурентоспроможної та стабільної економіки регіонів, а отже покращення макроекономічних показників та поступального розвитку країни в цілому.

Край, де варто жити: Закарпаття - один з найсприятливіших для життя українських регіонів

Закарпатська область є одним з найсприятливіших для життя регіонів України. Цю тезу, за допомогою цифр та різноманітних статистичних даних доводить відомий закарпатський письменник та публіцист Олександр Гаврош. 

В МВФ заявляють про стабілізацію економіки України

Кроки, які були зроблені попереднім урядом відповідно до програми МВФ, привели до закінчення фінансової кризи, стабілізації країни і відновленню конкурентоспроможності. Таке заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон в інтерв'ю Українській правді.

Україна здатна вижити і без траншів МВФ - економіст

До кінця червня в Україні очікується черговий транш від МВФ в розмірі 1,7 мільярда доларів. Але і без цих грошей нічого страшного економіці країни не загрожує. Про це заявив директор Українського аналітичного центру Олександр Охріменко в коментарі виданню Gazeta.ua.

За два останні роки економіка України втратила прибуток останніх восьми років - експерт

Сумарний збиток в економіці за 2014-2015 роки становить майже 620 млрд грн., що дорівнює прибутку української економіки за 8 останніх років. Про це повідомив екс-перший віце-прем’єр України, екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов на своїй сторінці у Facebook.

Без негайних реформ Україні загрожує економічна катастрофа - експерт

Українська економіка потребує термінового реформування. В іншому випадку країну спіткає страшна катастрофа, схожа з кризою 90-х. Таку думку в коментарі виданню Голос.UA висловив Олег Устенко, український економіст, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера в Україні.