ПОГЛЯД

S&P підтверджує "смітниковий" рейтинг України - Bloomberg

Агентство S&P Global Ratings підтвердило кредитний рейтинг України на рівні "смітникового", що вказує на успіхи, яких домігся новий уряд цієї країни в отриманні доступу до засобів офіційних кредитних програм. Однак влада повинна вести боротьбу з «повсякденною корупцією» при тому, що ситуація в охоплених війною східних регіонах країни залишається невизначеною.

Курс на розвиток: закарпатський економічний експеримент - стаття В. Панова

Голова обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" Володимир Панов про ключові переваги закарпатського економічного експерименту,  відношення центральної влади до перспективних регіональних ініціатив та бюрократичні перепони на шляху реалізації на Закарпатті якісно нової моделі економічного розвитку. 

"Єврокар" завжди йде тільки вперед. Попри все - інтерв'ю з Ігорем Царенком

Бізнес Закарпаття запускає нову рубрику «Інтерв’ю з топ-менеджером». На сторінках сайту ми знайомитимемо вас із позицією визначних представників закарпатського бізнесу, що керують підприємствами, на яких тримається економіка області. Герої наших матеріалів - це люди, які вносять значний вклад в розвиток Закарпаття, розвиваючи промисловість та забезпечуючи закарпатців робочими місцями.

"Новая, модерная, европейская страна - вот высшая цель, за которую мы должны бороться!" - В. Панов

24 травня 2016 року в Києві відбулось чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Для участі в засіданні Ради були запрошені керівники галузевих та територіальних організацій роботодавців з різних куточків України. Обласне об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» на даному заході представляв Голова організації Володимир Панов, який у своєму виступі окреслив власну позицію щодо сучасних українських економічних (і не тільки) реалій.

Український бізнес консолідує зусилля задля модернізації економіки України

24 травня 2016 року в Києві в конференц-залі ФРУ відбулось чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Участь у засіданні взяли члени Ради ФРУ – керівники галузевих та територіальних організацій роботодавців з усієї України.

Сумнівний прогрес України після Асоціації з Європою - стаття-репортаж New York Times з Закарпаття

Авторитетне західне видання The New York Times опублікувало статтю, в якій кореспондент ресурсу розмірковує над вигідністю та невигідністю для України вільної торгівлі з ЄС. Для того щоб дізнатись як ЗВТ з ЄС вплинула на Україну, журналіст видання Ендрю Крамер побував... у Закарпатському місті Мукачево (!), де відвідав місцеве підприємство "Fisher". Цей захопливий матеріал Бізнес Закарпаття пропонує вашій увазі.