ПОГЛЯД

За роки незалежності Україна встановила світовий рекорд за рівнем падіння ВВП

За роки незалежності України її реальний ВВП скоротився на 35%. Згідно з даними Світового банку, це - найгірший результат в світі за останні 24 роки, пише в своїй статті для Zn.ua доктор економічних наук Сергій Кораблін.

Україна може стати енергонезалежною до 2020 року - експерти (Інфографіка)

Україна може вийти на самозабезпечення газом вже до 2020 року, якщо збільшить видобуток газу та запровадить заходи з енергоефективності. Таку думку висловили експерти Інституту суспільно-економічних досліджень під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі 11 липня, передає Економічна правда.

Інший бік багатства: 5 книг, написаних успішними бізнесменами

За минулий, 2016-ий рік, найбагатші підприємці світу заробили 6,48 трлн. доларів. Втім, бізнесмени не лише створюють нові компанії та впроваджують інновації, а й пишуть книги. Видання K.Fund Media виділило п’ять книг, у яких учасники списку найбагатших людей світу діляться власними історіями успіху.

New York Times: вірус Petya розробили в АНБ США

Американська газета стверджує, що вірус Petya, який нещодавно зашкодив роботі низки українських компаній, розробили в Агенстві національної безпеки США, звідки його викрали хакери. Про це йдеться у матеріалівидання New York Times, передає DT.ua.

Виступ В. Панова перед учасниками конкурсу «Стартап УжНУ 2017»

Виступаючи перед студентами, аспірантами та молодими вченими на конкурсі студентської наукової творчості Володимир Панов, член наглядової ради ПрАТ «Єврокар», голова обласної організації роботодавців «Закарпаття», віце-президент Асоціації «Інноваційний розвиток України» сказав, що він задоволений тим, що в УжНУ другий рік поспіль проводять конкурс стартапів.

Закарпатські роботодавці втілюють нову модель співпраці бізнесу та освіти. Підсумки Круглого столу в Мукачеві

Закарпатські роботодавці продовжують втілювати нову модель співпраці бізнесу та освіти. У Мукачеві з ініціативи Обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» в партнерстві з Мукачівським державним університетом відбувся Круглий стіл на тему «Бізнес та університет: курс на розвиток».

Без реформ та інвестицій: за рахунок чого зростати українській економіці?

МВФ пов'язує уповільнення темпів економічного розвитку України в цьому році з блокадою на Донбасі. Тим не менш, очікувалося, що за умови значного прискорення структурних реформ, в 2018 році зростання ВВП складе приблизно 3,5-4%. Але днями Світовий банк розкритикував неефективність реалізації проектів українською владою і погіршив прогноз ВВП України в наступному році до 3,2%. Наскільки правдоподібними є такі прогнози? Де шукати резерви зростання економіки? Про це в матеріалі для видання Апостроф, розмірковує виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера, президент Гарвардського клубу в Україні, економіст Олег Устенко.

Безвізовий режим з ЄС: що змінюється? (Інфографіка)

6 квітня Європейський парламент підтримав довгоочікуване для багатьох рішення про надання нашій країні безвізового режиму.  За процедурою, рішення Європарламенту ще має затвердити Рада Євросоюзу, після чого відбудеться підписання документу главою Європарламенту та главою держави, що головує у Раді ЄС. Проте  українці вже сподіваються, що цього літа зможуть їздити до ЄС без віз. Тож які конкретно країни стануть більш відкритими для українських туристів і якою буде нова процедура претину кордону ЄС?

Україна: стале відставання vs динамічний розвиток (стаття В.Панова)

Внаслідок бездумної економічної політики української влади упродовж останніх десятиліть наша держава стрімко скочується на маргінес світової економіки. Ми стрімко відстаємо від цивілізованих держав і вже на рівні експертного середовища не червоніючи визнаємо: нинішня Україна – країна третього світу. Хоча в силу низки факторів могла б успішно конкурувати з багатьма країнами. Як мінімум – Східної Європи.